Yer: Antalya… Korkunç itiraf: Kıskançlık krizine girdi, boğarak öldürdü

Alınan bilgiye nazaran, Manavgat ilçesinde 3 gündür kendisinden haber alınamadıkları 3 çocuk annesi Aynur Çiçek’in (35) yakınları, Cumhuriyet Polis Karakoluna kayıp müracaatında bulundu. Manavgat İlçe Emniyet Müdürlüğü grupları ve Çiçek’in yakınları bayanın bulunması için çalışma başlattı.

GENÇ BAYAN YERDE YATARKEN BULUNDU

Aynur Çiçek’in kaybolduğu gün, bir müddettir görüşmediği erkek arkadaşı Şenol Ç. ile Emek Mahallesi’ndeki bir meskenden ayrıldığının belirlenmesinin akabinde arama çalışmaları Şenol Ç. üzerinde ağırlaştı. Aynur Çiçek’in yakınlarıyla telefonda görüşen Şenol Ç., değişik mazeretlerle onları yanıltmaya çalışırken, bugün sabah saatlerinde Şenol Ç.’nin Emek Mahallesi’ndeki konutuna gelen yakınları, kapı açılmayınca pencereden içeri baktıklarında genç bayanı yerde yatarken buldu. Yakınlarının haber vermesi üzerine olay yerine sıhhat grupları ve çok sayıda polis grubu sevk edilirken, yapılan denetimde genç bayanın birkaç gün evvel ömrünü yitirdiği belirlendi.

YAKINLARI HUDUT KRİZLERİ GEÇİRDİ

Olayı haber alan çocukları, kardeşleri ve öteki yakınları olay yerinde hudut krizleri geçirirken, Aynur Çiçek’in cansız bedeni Manavgat Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme takımı, Antalya İl Emniyet Müdürlüğü Cinayet Masası dedektifleri, Cumhuriyet Savcısı ve İsimli Tabibin incelemelerinin akabinde Antalya İsimli Tıp Kurumuna gönderildi. Otopsisi tamamlanan Aynur Çiçek’in cenazesi, yakınları tarafından alınıp Manavgat Kavaklı Mezarlığı’nda toprağa verildi.

KISKANÇLIK İDDİASI

Olayın akabinde ortadan kaybolan bayanın erkek arkadaşı Şenol Ç.’nin Manavgat Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ofis Amirliği grupları tarafından olaydan kısa bir müddet sonra yakalanarak gözaltına alındı. Emniyetteki süreçlerinin akabinde Manavgat Adliyesi’ne sevk edilen Şenol Ç.’nin birinci tabirinde kıskançlık krizine girip Aynur Çiçek’i boğarak öldürdüğünü itiraf ettiği sav edildi.

UZAKLAŞTIRMA KARARI ALDIRMIŞ

Öte yandan Şenol Ç ile Aynur Çiçek’in 4 yıl evvel Manavgat’a gelip birlikte yaşamaya başladıkları ve ortalarında sık sık tartışmalar yaşandığı öğrenildi. Aynur Çiçek’in, Şenol Ç. hakkında daha evvel uzaklaştırma kararı aldığı da ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir